DOG POSTER
Level 2
Ashlynn May - BLUE Ashlynn May - CHAMPION
Ashlynn May - RES. GRAND CHAMPION
Level 3
Carla D. Dick - BLUE Carla D. Dick - HONOR
Carla D. Dick - CHAMPION
Carla D. Dick - GRAND CHAMPION
Carla D. Dick - SELECTED FOR STATE FAIR
Shelby L. Dick - BLUE

ELECTRIC
Advanced
James Robinette - BLUE James Robinette - CHAMPION Division 1
Adrianna R. Aker - BLUE Storm Armstrong - BLUE Wyatt E. Kunkler - BLUE
Wyatt E. Kunkler - RES. CHAMPION Josh Monroe - BLUE
Josh Monroe - CHAMPION
Josh Monroe - GRAND CHAMPION
Josh Monroe - SELECTED FOR STATE FAIR
Justice Murphy - BLUE Elijah T. Southworth - BLUE Division 2
Tylor Betz - BLUE
Isaac C. Braun - BLUE Alex Bricker - BLUE Dustin Harris - BLUE
Dustin Harris - RES. CHAMPION Candler Hedges - BLUE
Candler Hedges - CHAMPION Division 3
Griffin LENNARTZ - BLUE Dillon Muhlenkamp - BLUE Cody G. Richards - BLUE
Cody G. Richards - RES. CHAMPION Ella Roessner - BLUE
Ella Roessner - CHAMPION
Ella Roessner - RES. GRAND CHAMPION
Ella Roessner - SELECTED FOR STATE FAIR Division 4
Nicholas A. Kunkler - BLUE Nicholas A. Kunkler - CHAMPION

ENTOMOLOGY
Level 1
Justice Murphy - BLUE Justice Murphy - HONOR Justice Murphy - CHAMPION
Justice Murphy - GRAND CHAMPION
Justice Murphy - SELECTED FOR STATE FAIR Level 2
Conner Benter - BLUE Conner Benter - CHAMPION
Conner Benter - RES. GRAND CHAMPION

FASHION REVUE
Junior
Haley Armstrong - BLUE Haley Armstrong - HONOR
Haley Armstrong - RES. CHAMPION Abigail Benter - BLUE
Abigail Benter - HONOR Abigail Benter - CHAMPION
Abigail Benter - RES. GRAND CHAMPION Courtney J. Benter - BLUE
Courtney J. Benter - HONOR
Rachel Heitkamp - BLUE Rachel Heitkamp - HONOR
Rachel Heitkamp - RES. CHAMPION Taylor May - BLUE
Taylor May - HONOR Taylor May - CHAMPION
Taylor May - GRAND CHAMPION Hannah Muhlenkamp - BLUE Hannah Muhlenkamp - HONOR Hannah Muhlenkamp - CHAMPION Eryn M. Robinette - BLUE
Eryn M. Robinette - HONOR Eryn M. Robinette - CHAMPION Natalie Wehrly - BLUE
Natalie Wehrly - HONOR Natalie Wehrly - CHAMPION Senior
Sarah Heitkamp - BLUE Sarah Heitkamp - HONOR
Sarah Heitkamp - CHAMPION
Sarah Heitkamp - GRAND CHAMPION
Sarah Heitkamp - SELECTED FOR STATE FAIR

FLORICULTURE
Level B
Devan Bennett - BLUE Devan Bennett - CHAMPION Devan Bennett - HONOR
Devan Bennett - SELECTED FOR STATE FAIR Level C
Shalynn Overholser - BLUE Shalynn Overholser - CHAMPION Shalynn Overholser - HONOR
Shalynn Overholser - SELECTED FOR STATE FAIR Level D
Danielle Heitkamp - BLUE Danielle Heitkamp - HONOR Danielle Heitkamp - CHAMPION
Danielle Heitkamp - GRAND CHAMPION
Danielle Heitkamp - SELECTED FOR STATE FAIR Jessica Kerrigan - BLUE
Jessica Kerrigan - HONOR
Jessica Kerrigan - RES. GRAND CHAMPION Jessica Kerrigan - RES. CHAMPION
Jessica Kerrigan - SELECTED FOR STATE FAIR Kay Morgan - BLUE
Mackenzie Overholser - BLUE

FORESTRY
Level 1
Justice Murphy - BLUE Justice Murphy - HONOR Justice Murphy - CHAMPION
Justice Murphy - RES. GRAND CHAMPION Justice Murphy - SELECTED FOR STATE FAIR Level 2
Conner Benter - BLUE Conner Benter - HONOR Conner Benter - CHAMPION
Conner Benter - GRAND CHAMPION
Conner Benter - SELECTED FOR STATE FAIR Cody G. Richards - RED

GARDENING - EDUCATIONAL DISPLAY
Level A
Cole Robinette - BLUE Cole Robinette - HONOR
Cole Robinette - RES. CHAMPION
Cole Robinette - SELECTED FOR STATE FAIR Level C
Tiffany N. Robinette - BLUE Tiffany N. Robinette - HONOR Tiffany N. Robinette - CHAMPION
Tiffany N. Robinette - SELECTED FOR STATE FAIR Level D
Jordan Grant - BLUE